Барак Обама: Військові дії Росії в Сирії - ознака слабкості

Військова місія президента РФ Володимира Путіна в Сирії - це ознака слабкості Росії, а не демонстрація лідерства. Про це сказав президент США Барак Обама в інтерв’ю CBS, повідомляє Европейська правда.

"Я маю сказати, що якщо ви думаєте, що руйнування власної економіки і необхідність надсилати війська, щоб підтримати свого єдиного союзника – це лідерство, тоді у нас різні визначення лідерства", - сказав Обама на ремарку ведучого про те, що Путін намагається конкурувати с президентом США.

За словами Обами, Росія була змушена підпирати собою балансуючий на межі режим сирійського президента Башара Асада, який є єдиним союзником РФ в регіоні.

Як повідомлялося, 7 жовтня армія Асада спільно з російською авіацією почала першу велику скоординовану атаку з тих пір, як Москва почала наносити авіаудари в Сирії минулого тижня.

В НАТО заявили, що Росія створила в Сирії сухопутний підрозділ у розмірі батальйону, який володіє ракетною артилерією і сучасними танками, здатними не лише до захисту військових баз.

Раніше США заявили, що не співпрацюватимуть з Росією в Сирії.Росія розпочала свою військову операцію в Сирії 30 жовтня з нанесення ударів по цілях ІДІЛ. Водночас чимало її ударів припало на контрольовані сирійською опозицією райони.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення