"Бариги в зубожілій державі": знаменитий співак дав пораду українським політикам

Якщо країною правитимуть "бариги", змін на краще чекати не варто. Політик в Україні повинен бути таким, щоб по завершенні кар'єри його діти спокійно і з посмішкою могли гуляти по вулицях країни і гордо називати прізвище батьків.

Такою думкою поділився український естрадний співак, народний артист України Олександр Пономарьов.

"Я б побажав нашим політикам, щоб їхні діти, після того, як вони вже закінчать свою політичну кар'єру, з прізвищем батьків спокійно ходили по місту, посміхалися і гордо називали її. Ось таким потрібно бути політиком", - підкреслив Пономарьов, дискутуючи на тему підтримки політиків зірками.

За словами артиста, українцям часто доводиться вибирати з гіршого, тому публічні люди, якщо це робиться не просто за гроші, можуть вказати на кращих кандидатів. Правда, до цього вони зобов'язані вивчити біографію та політичну кар'єру цієї людини.

"Коли у нас будуть політики державоутворюючі, які не думатимуть, як би тільки наїстися фінансово, ось тоді у нас буде результат. В іншому це будуть бариги, які заробляють на і без того, на жаль, зубожілій державі, яка потенційно може бути дуже багатою", - додав співак.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення