Баскетболісти Литви перемогли господарів Олімпійських ігор

УНН

Збірна Литви в групі В розпочала змагання на баскетбольному турнірі в Ріо-де-Жанйеро в рамках ХХХІ Олімпійських ігор з перемоги над Бразилією.

З рахунком 27:17 на користь представників Європи закінчилася дебютна чверть. У другій 10-хвилинці литовці збільшили свою перевагу завдяки великій кількості точних триочкових спроб і довели рахунок до розгромного 58:29.

Завдяки активним діям Барбоза господарі турніру почали відіграватися і за хвилину до кінця гри поступалися лише чотирма очками (71:75), проте кінцівку провели краще литовці і святкували перемогу 82:76.

Відзначимо, що кольори збірної Бразилії захищає п'ять гравців, які виступають за клуби НБА - Барбоза, Нене, Уертас, Нето і Фелисия.

Персональна статистика баскетболістів: Бразилія - Барбоза 21 очко, Нето 14 Нене 11 + 8 підбирань, Литва - Калніетіс 16 + 8 передач, Янкунас 15 + 7 підбирань, Сейбутіс 11.