Американський батальйон, завданням якого є захист Сувальського перешийка, розмістять в гарнізоні Ожиш сході Польщі. Про це заявив глава Воєводського військового штабу в Ольштині, полковник Анджей Щолек, передає УНН із посиланням на "Польське радіо".
Він додав, що солдати США можуть бути розміщені в місцевості Бемово Піскє, що за 13 км від Ожиша у Вармінсько-Мазурському воєводстві.
“Не можу підтвердити цю інформацію, тому що немає поки відповідного розпорядження, але і спростовувати цю інформацію не буду”, — сказав полковник А.Щолек.
За інформацією ЗМІ, на початку січня до Ожиша прибудуть 800 солдатів з США.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55