У Борисполі 29 листопада від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, помер співробітник поліції Київщини, старший сержант 38-річний Віктор Кириченко. Про це повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов у соцмережі Facebook.
Зазначається, що чоловік помер у реанімаційному відділенні лікарні після двох тижнів боротьби з хворобою.
Віктор Кириченко прийшов працювати у правоохоронні органи у 2002 році, а після переатестації у 2015 році продовжив службу в Національній поліції.
"На жаль, без батька залишилися двоє дітей – хлопчик та дівчинка. Відгуки про нього тільки позитивні", – розповів наш співрозмовник.
У пресслужбі поліції Київської області уточнили, що Кириченко обіймав посаду поліцейського сектора реагування патрульної поліції Бориспільського відділу поліції.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55