У столиці вранці в понеділок, 25 травня, запрацювали всі лінії столичного метрополітену.

Зазначається, що в метро впускають у масках і просять дотримуватися безпечної дистанції, проте дозволяють заходити без рукавичок. Як зазначають кияни, температуру на вході не перевіряють, поліція видає маски тим, у кого їх немає.

Станції почали працювати відповідно до звичайного графіку.
Крім того, касири замість жетонів продають паперові квитки з QR-кодом.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55