Бездітна італійська родина усиновила 32-річного білоруса

 СЕГОДНЯ

Сім'я з італійської провінції Тренто усиновила 32-річного жителя Білорусі.

Понад 20 років тому 11-річний білоруський хлопчик, який постраждав в результаті аварії на Чорнобильській АЕС, вперше приїхав в Тренто. Він кілька місяців гостював у італійської пари і відтоді щороку під час літніх канікул повертався до італійської родини, яка його приютила.

Коли білорусу виповнилося 18 років, спілкування не перервалося. Подружжя з Тренто, яке не мало власних дітей, вважала його своєю дитиною. Італійці кілька разів приїжджали до нього на батьківщину. Чоловік, який займається міжнародними перевезеннями, також навідувався до своїх благодійників і під час поїздок до Європи.

Зрештою вони вирішили узаконити свої стосунки і звернулися до суду. За інформацією видання l'Adige, всі вимоги, що пред'являються італійськими законами при усиновленні повнолітніх, були задоволені, і 32-річний білорус став прийомним сином італійської сім'ї.

Коли 24-річна Саманта Снайпс дізналася про те, що вагітна, вона була впевнена в тому, що тепер її хлопець, який частенько розпускав руки, зміниться. Дівчина сподівалася, що дитина зблизить їх, і все поступово налагодиться – але цього так і не сталося.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення