Під Маріуполем відбулося пряме зіткнення, в результаті якого загинули українські військовослужбовці.
Про це розповів спікер сектора «Маріуполь» Олександр Кіндсфатер.
У понеділок, 15 лютого, стався бій між диверсійно-розвідувальні групою т. зв. «ДНР» та збройними силами України. Зіткнення сталося між Миколаївкою і Троїцьким о 15:30. В його ході загинуло троє бійців української армії, ще один був поранений.
В ході обстрілу позицій української армії за добу було поранено ще трьох військовослужбовців.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55