Бійня у Керчі: Рослякова перед стріляниною бачили із чоловіками у формі

 Обозреватель

Напередодні нападу на політехнічний коледж керченського стрілка, 18-річного Владислава Рослякова помітили в компанії двох невідомих у військовій формі.

За місяць до нападу Росляков придбав гвинтівку та набої. Тоді його зняла камера відеоспостереження у мисливському магазині "Сокіл"

Напередодні бійні хлопець забрав усі фото з сімейного альбому і востаннє приходив до бабусі в компанії двох невідомих чоловіків у військовій формі

Зазначається, що Росляков дістав гроші на зброю, викравши до 20-ти тисяч рублів у своєї бабусі Таїсії. А в липні він успішно пройшов навчання у центрі підготовки поводження зі зброєю "Егіда" — у Сімферополі.

Згідно із законами держави-окупанта, 18-річний хлопець цілком може відповідально користуватися зброєю. Для порівняння: в Україні дозвіл на зброю надається тільки після 21-го року.

Нагадаємо, що 17 жовтня у Керченському політехнічному коледжі розстріляли й підірвали студентів і педагогів. За офіційною версією окупантів, винуватцем є Владислав Росляков, який приніс у навчальний заклад зброю і саморобні вибухові пристрої та скоїв напад.

Пізніше його знайшли мертвим у бібліотеці. Окупаційна влада відкидає версію теракту, вважаючи загибель 21 людини і травмування майже 60-ти — вбивством

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення