Бійня у Княжичах: батько загиблого викрив брехню слідчих

 ТСН

У офіційній версії слідства по справі перестрілки у Княжичах батько одного із загиблих поліцейських знайшов суттєві розбіжності.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

З цієї причини колишній міліціонер Олександр Орлов зважився провести власне приватне розслідування смерті сина.

Орлов розповів, що група Державної служби охорони приїхала на виклик, коли спрацювала сигналізація у будинку, близько 2 години ночі. Співробітники побачили, що у помешканні відчинені двері та вікно, зайшли в гараж і знайшли там сліди.

За десять хвилин потому працівники ДСО затримали двоє осіб у тому ж дворі. Невідомі вже прилаштували собі сходи, щоб одразу втекти, тому правоохоронці викликали підмогу, яка приїхала на місце за півгодини. Подальший розвиток подій у цей період (до четвертої години ранку – ред.) невідомий.

За словами Орлова, у нього є сумніви, що це справді була спецоперація, адже її координатор повинен був зв'язатися на той момент із ДСО, викликати оперативну групу, яка б відправила затриманих зловмисників до відділку поліції.

Батько загиблого поліцейського наголосив, що відверто здивований офіційною версією слідства і не розуміє, яким чином розвідники могли стежити у нічний час з об'єкта, що навіть недобудований, і при цьому – щось бачити. Орлов також додав, що той автобус, на якому приїхав КОРД , не був службовим.

У його сина було три десятки вогнепальних поранень, сім куль залишилися у тілі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення