Бійці АТО взяли в полон "міністра оборони ДНР", при цьому вони були не оформлені офіційно як військовослужбовці.
Про це розповів позафракційний народний депутат Андрій Білецький в ефірі телеканалу NewsOne.
"5 травня ми захопили під час бою тодішнього "міністра оборони ДНР", безпосередньо я там був. Жодна людина в тому бою на той момент не була оформлена. Але так вийшло, що ми захопили цілого "міністра оборони ДНР", - розповів він
Він також додав, що величезна кількість бійців із "Правого сектора", батальйону ОУН та інших, які загинули в Донецькому аеропорту, також не були оформлені офіційно.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55