Били та морили голодом: підліток, який порізав брата і тітку на Київщині, розповів про причини нападу

 ТСН

Підліток, який у березні на Київщині порізав ножем рідну тітку та 4-річного братика, розповів, що зважився на такий вчинок через знущання з боку рідних.

Поки слідство триває, 15-річного хлопця прийняла до себе родина його однокласника.

Зазначається, що після нападу рідних відправили до лікарні у важкому стані і врятували. Школяра спочатку доставили в СІЗО, а потім суд відпустив його під домашній арешт у нову сім'ю. Нещодавно хлопець у соцмережі розповів про причини свого жахливого вчинку.

"Мене били, принижували, морили голодом. Виганяли з дому. Коли я підходив до холодильника, мене запитували: хто тобі дозволяв їсти? Мене переконували, що я хворий, аутист. Насправді я таким не був", – написав підліток.

Слова дитини підтвердила й колишня хатня робітниця сім'ї.

"З дитиною не розмовляли. Як пса – вигулювали, годували. І все. Жодних занять. Жодної уваги. Кричали на нього, називали ідіотом, дурнем, "у тебе руки не з того місця", – розповіла жінка.

А ось мати підлітка заперечує всі звинувачення.

"Я плачу за школи, наймаю нянь, водіїв і б'ю його? І не годую його? Він – людина з особливостями розвитку. Те, що вони кажуть, що він здоровий – не натягнеш ні на що", – заявила мати.

Те, що трапилося навесні, вона назвала спланованим замахом на вбивство через майновий конфлікт – нібито підлітка підмовив чоловік його тітки.

У цю історію вже втрутилися уповноважені з прав людини. Після звернення журналістів 16 жовтня до поліції прибув дитячий омбудсмен Микола Кулеба. На судові засідання тепер з'являтиметься і представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення