Біля будівлі Верховної Ради України у Києві сьогодні вдень померла 43-річна жінка. Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у місті Києві.
“43-річна жінка, їй стало погано — відвели її та намагались надати допомогу. Вона померла”, - сказали в поліції.
Правоохоронці підтвердили, що інцидент стався біля будівлі Верховної Ради України.
Зі слів співрозмовника щодо причин смерті, за зовнішніми ознаками “схоже на астму”.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55