На автостоянці лікарні, в якій лікують хворих на коронавірус, на околиці південного італійського міста Неаполь прогримів вибух. На парковці утворилася воронка завглибшки до 20 метрів і площею понад 2 тисячі квадратних метрів
Про це повідомляє Wanted in Rome.

Інцидент стався на світанку в п'ятницю, 8 січня. На щастя, обійшлося без жертв. Однак в воронку провалилося декілька авто. Також в лікарні відключилася електроенергія. Був евакуйований центр лікування хворих на Covid-19.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55