Біля пішохідного пункту пропуску у Станиці Луганській бойовики влаштували перестрілку з використанням автоматичної зброї та гранатометів. Про це повідомили в прес-службі Луганської обласної ВЦА.
Учора, 5 січня приблизно о 23:00 у Станиці Луганській в районі моста через річку Сіверський Донець, на території підконтрольній незаконним збройним формуванням, поблизу пішохідного пункту пропуску з окупованої територією сталася перестрілка між терористами з використанням стрілецької зброї та гранатометів.
Зазначається, що стрілянину було добре чутно у центрі Станиці та на околицях. Також було зафіксоване влучання зі стрілецької зброї у відділення Пенсійного фонду на території населеного пункту.
“Скоріш за все, бойовики не змогли поділити, те що „наколядували“ на пішохідному переході, обпившись та почавши стріляти один в одного”, — відзначив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39