У місті Енергодар Запорізької області, чоловік наклав на себе руки недалеко від церкви.
Про це повідомляє Telegram-канал "Запоріжжя".
Чоловік підірвав себе гранатою.
"В Енергодарі місцевий житель покінчив з життям, підірвавши під собою гранату посеред вулиці. Його тіло з множинними травмами виявили неподалік від церкви", - йдеться в повідомленні.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55