Один із засновників корпорації Microsoft Білл Гейтс ще п'ять років тому передбачив, що для людства найбільшою загрозою є віруси, і світ не готовий боротися з новими епідеміями.
Про це він заявив на конференції TED у березні 2015 року.
"Якщо щось і здатне знищити більш як 10 млн осіб у найближчі десятиліття, швидше за все, це буде особливо небезпечний вірус, а не війна. Не ракети, а мікроби", - сказав він.
Гейтс уточнив, що частково причиною для цього є те, що людство витрачає великі гроші на зброю ядерного стримування. При цьому дуже мало коштів виділяється на запобігання епідемій.
Білл Гейтс сказав, що людство не готове до спалаху епідемії.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55