Біс у ребро: пенсіонер з Луцька спокушав підлітків, показуючи дитяче порно

Волинянин, який розповсюджував дитяче порно, сім років відбуватиме покарання за ґратами. Про випадок повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

"Встановлено, що у вересні 2020 року житель Луцька у соціальній мережі та месенджері надсилав неповнолітнім фото з дитячим порно та вчиняв дії задля розбещення підлітків. Суд першої інстанції призначив йому покарання у виді семи років позбавлення волі. Проте сторона захисту оскаржила це рішення в апеляційному порядку. Волинський апеляційний суд, приставши на позицію прокурорів, залишив вирок без змін, а апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення. Вирок набрав законної сили", - йдеться у повідомленні.

Прокурори відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Волинської обласної прокуратури відстояли в суді апеляційної інстанції свою позицію щодо призначення 65-річному волинянину, визнаному винуватим у розповсюдженні серед неповнолітніх зображень порнографічного характеру та вчиненні розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку (ч.ч. 4,5 ст. 301, ч.1 ст. 156 КК України), покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення