У Дніпрі чоловік побив свою співмешканку. Жінка сама зателефонувала до поліції і повідомила про побиття.
"Цієї ночі на спецлінію "102" зателефонувала жінка і повідомила, що її побив співмешканець. Патрульні прибули на місце події. Інформація підтвердилася. 40-річна громадянка розповіла, що співмешканець бив її по голові та головою об стіну", - зазначили у патрульній поліції Дніпропетровської області.
Лікарі швидкої, що прибули на місце, шпиталізували постраждалу до лікарні. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу та доставили 43-річного громадянина до відділку поліції.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55