Блокування російських фур у межах Закарпатської області немає - Москаль

За минулу добу через Закарпатську область проїхали 20 вантажівок.Губернатор Закарпаття Геннадій Москаль запевнив, що ніхто не блокує в'їзд в область або пункти пропуску на кордоні - російські фури проїжджають безперешкодно.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби голови обласної адміністрації.

У суботу та вночі в неділю через Закарпатську область проїхали 20 вантажівок із російською реєстрацією, з них 16 виїхали з України в напрямку Євросоюзу.

"Ніякого блокування російських фур у межах Закарпатської області (як на в'їзді на адміністративному кордоні, так і на виїзді поблизу контрольно-пропускних пунктів на державному кордоні) немає", - запевнив Москаль.

Нагадаємо, 27 лютого в партії ВО "Свобода" повідомили, що блокують вантажівки з реєстрацією РФ у чотирьох областях, у тому числі і на Закарпатті. У суботу на блокпосту Нижні Ворота на стоянці вони виявили дві російські вантажівки, але фури "прорвалися в бік Львівської області під прикриттям поліцейських машин із проблисковими маячками".

Як стало відомо, Україна і Росія з 25 лютого скасували обмеження на транзит вантажного автомобільного транспорту.

З 1 лютого було припинено в`їзд російських вантажівок на територію Польщі. Після цього транзит із Росії до Європи переорієнтувався на кордон України зі Словаччиною та Угорщиною.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення