Bloomberg назвав найзбіднілого за рік мільярдера

 РБК

Про те, що мексиканський телекомунікаційний магнат Карлос Слім за минулий рік виявився найбільшим невдахою серед 400 найбагатших людей світу і втратив $20 млрд, що майже еквівалентно економіці Гондурасу, повідомляє Bloomberg.

У списку 400 мільярдерів, який в режимі реального часу веде Bloomberg, Слім 22 грудня займає п'яте місце.

Його випереджають Білл Гейтс, засновник Inditex Амансіо Ортега, Уоррен Баффет і головний акціонер Amazon Джефф Безос. Ключовий актив Сліма телекомунікаційна компанія America Movil SAB втрачає домінуюче місце на мексиканському ринку.

З початку 2015 року акції гіганта впали до мінімуму з 2008 року, через то, що влада Мексики зобов'язують його ділитися інфраструктурою з іншими учасниками ринку. Проти America Movil SAB, яка є однією з найбільших в Латинській Америці телекомунікаційних компаній з більш ніж 215 млн абонентів, грають сильні конкуренти в Мексиці, слабкі прогнози зростання ринку в Бразилії, а також обмежені можливості для експансії в Європу, відзначає Bloomberg.

Про те, що в інвесторів немає причин для прояву інтересу до America Movil SAB, говорить і аналітик Кевін Смитен з Macquarie Securities USA Inc. За його словами, щоб підвищити ціни на акції, потрібно створити переконливу стратегію розширення бізнесу на Європу або довести високий рівень обороту в Бразилії.

У рейтингу Forbes Слім, чий статок журнал в 2015 році оцінив у $77,1 млрд, другий рік поспіль займає друге місце після засновника Microsoft Білла Гейтса, стан якого видання в цьому році оцінило в $79,2 млрд. Замикає трійку щорічного рейтингу Уоррен Баффет з $72,7 млрд.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення