Боєць ЗСУ вбив шеф-кухаря в Києві: подробиці суду у резонансній справі

 Обозреватель

У Деснянському районному суді Києва відбулося засідання у справі про вбивство шеф-кухаря Руслана Юрченка. У злочині, який стався в лютому нинішнього року, підозрюється військовослужбовець 72-ї бригади Збройних сил України 28-річний Дмитро Балабуха.

На засіданні 18 липня потерпілі оголосили цивільний позов, у якому просили компенсувати їм моральні збитки - по 500 тис. грн кожному. Про це розповів адвокат підозрюваного Сергій Трофимов.

"Також постраждала сторона просила зобов'язати виплачувати аліменти дітям Юрченка в розмірі близько 1300 грн до досягнення ними повноліття", - розповів він.

За словами адвоката, суд встановив повний порядок дослідження доказів, незважаючи на визнання Дмитром провини. На наступне засідання, яке відбудеться на початку серпня, будуть викликатися свідки.

Трофимов розповів, що на сьогоднішній день Дмитро Балабуха знаходиться під вартою без можливості внесення застави.

Адвокат уточнив, що деякі обставини справи замовчуються. За його словами, вбивству передувала бійка.

"Всі говорять про словесний конфлікт, але зі свідчень свідків, і того, що мені розповів Дмитро, слідує, що моєму підзахисному потерпілий наніс два удари в голову. Зазначу, що у Дмитра важке поранення - в черепі у нього стоїть пластина. Можливо, ці удари викликали емоційний психологічний стан", - розповів Трофимов.

За його словами, факт скоєння злочину Балабуха пам'ятає дуже погано. "Після двох ударів у голову він впав у певний стан і погано розумів, що навколо відбувається", - зазначив адвокат.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення