Бойовик, якого не влаштувала "зарплата", рік ховався від поліції

 Канал 24

У Красноармійському районі Донецької області поліція зловила бойовика, який протягом року встиг тричі змінити місце проживання, аби уникнути покарання.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

"У 2014 році 44-річний чоловік з позивним "Джан" чергував на блокпостах у Слов’янську та після відступу до Донецька брав участь у бойових діях в районі Мар’їнки. Покинувши лави бойовиків, ретельно переховувався, неодноразово змінюючи своє місцезнаходження. Наразі підозрюваного затримано, йому загрожує до 8 років ув’язнення", — розповіли правоохоронці.

У Слов’янську затриманий чергував з автоматом в руках на 4 блокпостах. В обов’язки бойовика входила перевірка документів громадян та здійснення догляду транспортних засобів.

"За словами підозрюваного, спочатку командири бойовиків обіцяли їм не лише гідну зарплатню, а ще й можливість поживитися за чийсь рахунок, наприклад, під час чергування на блокпостах. Але, розчарувавшись у грошовому забезпеченні та зрозумівши, що на війні вкрасти нічого, терористи потроху почали розходитися по домівках",— повідомили у поліції.

Побоюючись арешту, бойовик ретельно переховувався та намагався замести свої сліди, змінивши тричі місце проживання — спочатку жив у колишньої співмешканки у Красноармійську, потім — за місцем реєстрації у Запорізькій області, після того переїхав ще раз — до матері, намагаючись якнайменше "світитись" на вулиці.

Незважаючи на прагнення підозрюваного "заплутати слід", співробітникам управління кримінальної поліції все ж вдалося встановити його особу. Тепер чоловікові загрожує до 8 років ув'язнення за участь у терористичній організації.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення