Через зневажливе ставлення та знущання командирів підрозділів російських окупаційних військ до бойовиків на Донбасі призводять до проявів немотивованої агресії.
Про це повідомили у ГУ розвідки Міноборони України.
Згідно з повідомленням, після позбавлення грошової винагороди бойовик підірвав гранату РГД-5 у розташуванні підрозділу. Внаслідок інциденту бойовик загинув, ще троє – отримали поранення
Командування полку намагається приховати цей інцидент, видаючи його за "необережне поводження з боєприпасами".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55