Ватажок терористичної організації «Луганська народна республіка» запевнив, що поки ні в України, ні у терористів немає бажання продовжувати військові дії.
«Ні ми, ні Київ не готові до розвитку силових варіантів. Поки все нормально, йде за планом», – заявив Плотницький.
До речі, ватажок «ЛНР» звернувся до силовиків з проханням дотримуватися норм законодавства.
Ватажок луганських терористів вважає, що на кожну дію МВС, прокуратури чи міністерства держбезпеки повинен бути спеціальний дозвільний документ.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55