Глава "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що будь-яке загострення конфлікту з боку української армії отримає відсіч з боку бойовиків.
"Можу з упевненістю заявити, що будь-яка ескалація конфлікту отримає гідну відсіч", - сказав Захарченко.
Між тим, він зазначив, що найближчим часом не чекає загострення ситуації на лінії зіткнення.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55