Бойовики ІДІЛ запустили радіостанцію «Голос халіфату» на сході Афганістану

 Lenta.ru

Бойовики «Ісламського держави» запустили радіостанцію «Голос халіфату» (Voice of the Caliphate) в провінції Нангархар на сході Афганістану. Про це повідомляє The International Business Times.

За інформацією видання, екстремісти виступають в ефірі з антиурядовими заявами, закликаючи молодь вступати до їх лав. Мовлення ведеться у FM-діапазоні, його можна почути на всій території провінції. Як заявили представники місцевої влади, «Голос халіфату» дозволить бойовикам ефективніше вербувати молодих людей

У квітні екстремісти угруповання «Ісламська держава» почало трансляцію англомовних новин на інтернет-радіо «аль-Байан» (al-Bayan). У першому випуску повідомлялося про діяльність бойовиків на території Іраку, Сирії та Лівії. Крім цього, у ІДІЛ випускає щомісячний інтернет-журнал Dabiq. У ньому розповідається про релігію та ідеологію екстремістів.

6 грудня стало відомо, що близько 1,6 тисячі бойовиків, які присягнули на вірність ІДІЛ, захопили частину чотирьох східних провінцій Афганістану.

Зазначається, що мета терористів — створення нової провінції «халіфату» на кордоні з Пакистаном. Успішне просування «Ісламської держави» в Афганістані пов'язують з виведенням британських і американських військ з країни, а також розколом всередині руху «Талібан».

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення