У ніч на 6 вересня бойовики обстріляли смт Станиця Луганська та с. Новоолександрівка Попаснянського району Луганської області. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко.
За інформацією Луганської обласної державної адміністрації, у вівторок вранці упродовж 15 хвилин бойовики обстрілювали Станицю з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї, а Новоолександрівку - з підстовбурних гранатометів і стрілецької зброї.
При цьому Клименко зазначив, що з початку дії "режиму тиші" 1 вересня до сих пір на Станично-Луганському напрямку було тихо.
"Загалом бойовики дотримуються "режиму припинення вогню" за винятком рідкісних збройних провокацій", - повідомили в адміністрації.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55