Бойовики обстріляли позиції українських військовиків поблизу Новгородського із гранатометів. Про це в повідомив прес-офіцер сектору "Донецьк" Олександр Завтонов.
"З 00:00 до 06:00 зафіксовано 1 обстріл. Поблизу Новгородського ворог відкрив вогонь із гранатометів, великокаліберного кулемета і стрілецької зброї. Також там було зафіксовано снайперську активність", - повідомив офіцер.
Як повідомлялося, протягом минулої доби бойовики обстріляли позиції сил АТО 47 разів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55