Терористи обстрілили з забороненої Мінськими домовленностями системи "Град" мирних жителів Луганщини. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив волонтер Юрій Мисягін
"10 хвилин тому сепаратисти обстріляли житлове селище Новолуганське з реактивних систем ГРАД. Випустили цілий пакет. Горять житлові будинки",-йдеться у повідомленні
За інформацією волонтера, є поранені серед місцевих мешканців
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55