З початку поточної доби на Донбасі бойовики один раз відкривали вогонь по позиціях українських військових. Про це сьогодні на брифінгу у Києві повідомив речник Міністерства оборони України Олексій Чернобай
“З опівночі, станом на 12:00 з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано один ворожий обстріл наших оборонних позицій поблизу н.п. Піски, де ворог застосував гранатомети”, — сказав Чернобай.
За його словами, втрат внаслідок бойових дій від початку поточної доби у складі підрозділів Об’єднаних сил немає.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55