Російське командування на Донбасі наказало найманцюм активніше полювати на українських бійців, щоб захопити у полон
Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.
Повідомляється, командування російських окупаційних військ продовжує заходи щодо посилення розвідувально-диверсійної та контрснайперської роботи з метою захоплення у полон українських військовослужбовців.
Окремо зазначається, що спостерігається активізація застосування снайперських розрахунків "з метою збільшення втрат особового складу у передових підрозділах ЗС України".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55