Представники бойовиків "ЛНР" звинуватили в підриві автомобіля в центрі Луганська українські спецслужби.
Як повідомляють сепаратистські ЗМІ, таким чином українські спецслужби намагалися дестабілізувати ситуацію в регіоні. В автомобілі загинув "начальник управління народної міліції "ЛНР" Олег Анащенко.
"Імовірно, теракт здійснений українськими спецслужбами з метою дестабілізації обстановки в республіці", - сказав Андрій Марочко, представник так званої народної міліції.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55