Бойовики продовжують штурм позицій ВСУ під Авдіївкою. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак.
"Вночі було більш спокійніше, але сьогодні вранці знову почалася активна фаза. Обстріл ворог веде з заборонених засобів: зокрема це танки і артилерія", — сказав він.
За його словами, під час зіткнення в районі Авдіївки особовий склад ЗСУ діяв чітко і вміло.
"Це дало можливість захопити опорний пункт противника", - додав він.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55