Представники так званої "ДНР" планують передати представникам Києва у вівторок тіла двох українських силовиків. Про це повідомив журналістам представник так званого"міністерства оборони" самопроголошеної "ДНР".
"Завтра ми плануємо передати тіла двох українських силовиків. Вони загинули у 2014 році, після ідентифікації стало ясно, що це українські військовослужбовці", - повідомив представник так званого "міноборони" самопроголошеної "ДНР".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55