Бойовики тікають від служби на Донбасі. Росія вигадала, як з цим боротись

 Канал 24

Бойовики на Донбасі з початку загострення бойових дій дедалі частіше дезертирують зі "служби". Відтак, російські військові встановили блокпости, щоб не допускати втеч бойовиків.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

"З відновленням активних бойових дій у розташуванні російських окупаційних військ спостерігається зниження морально-психологічного стану особового складу та збільшення випадків самовільного залишення підрозділів військовослужбовцями 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, у т.ч. зі зброєю", – повідомили в розвідці.

Зазначається, що 3 лютого 8 бойовиків 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) самовільно залишили передові позиції зі зброєю.

"За розпорядженням начальника штабу 1 АК у тилових районах встановлено блокпости з метою виявлення військовослужбовців, які самовільно залишили бойові позиції. Для здійснення "загороджувальних" функцій на блокпостах з правом застосування зброї залучені: на Донецькому напрямку – військовослужбовці окремого комендантського полку (Донецьк) 1 АК та підрозділи "внутрішніх військ", які у т.ч. укомплектовані військовослужбовцями Федеральної служби військ національної гвардії РФ; на Маріупольському напрямку – спеціальні підрозділи охорони 1 АК та представники військової комендатури", – мовиться у повідомленні.

У розвідці додали, що аби уникнути відправки на передову та участі у бойових діях, понад 30 військовослужбовців 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) 1 АК написали рапорти на звільнення зі служби. Командування полку взяло під арешт цих бойовиків.

"Водночас проблема неукомплектованості особовим складом у підрозділах полку, яка виникла у ході ведення активних бойових дій у районі Авдіївки, вирішується прикомандируванням військовослужбовців з інших з’єднань і частин 1 АК та створенням зведених підрозділів", – підсумували у розвідці.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення