Бойовики влаштували криваві розбірки з дезертирами: є вбиті

 СЕГОДНЯ

В рядах бойовиків на непідконтрольною частини Донбасу відзначається зниження рівня морально-психологічного стану. Як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, у противника спостерігається збільшення випадків ухилення від виконання службових обов'язків і зростання суперечностей у відносинах між проросійськими найманцями.

"Підрозділ 11 окремого механізованого полку (Донецьк) 1 АК, який був сформований виключно з т.зв."штрафників", які раніше утримувалися під арештом за грубі порушення військової дисципліни, в повному складі намагався приховано залишити передову позицію і був обстріляний з озброєння бойових машин іншого підрозділу цього ж полку. В результаті інциденту троє військовослужбовців убито, двоє важко поранені, ще шість затримані", – йдеться в повідомленні розвідки.

Також наголошується, що в 9 окремому штурмовому мотострілковому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 армійського корпусу так званої "ДНР" оголосили в розшук трьох бойовиків, які самовільно залишили передові позиції.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення