Бойовики застосували "Гради" та отримали підкріплення від РФ

Ситуація в зоні проведення АТО характеризується інтенсивним вогневим впливом противника на підрозділи наших військ. Протягом доби здійснено 44 обстріли зі стрілецької зброї, гранатометів та 120/82-мм мінометів, з них: 12 – Луганське, Зайцеве, Майорськ, Троїцьке, Новгородське (Слов’янський напрямок); 29 – Авдіївка, шахта Бутовка, Опитне, Піски, Красногорівка, Мар’їнка (Донецький напрямок); один – Первомайське (Волноваський напрямок); два – Водяне (Маріупольський напрямок).

Українською стороною надана інформація представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність танків, артилерійських систем (у т.ч. САУ) та 122-мм РСЗВ “Град” у районах Луганськ, Карло-Марксове та Донецьк.

Командуванням ЗС РФ продовжуються заходи щодо посилення боєздатності з’єднань та частин 1 і 2 АК.

21 лютого ц.р. встановлено нові факти прибуття з території Російської Федерації особового складу, бойової техніки, боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів до населених пунктів:

Красний Луч: близько 70 російських військовослужбовців;

Іловайськ: залізничний ешелон з 82/120-мм мінами, боєприпасами до танків та стрілецької зброї (200 тонн), паливно-мастильними матеріалами (180 тонн).

У зв’язку із значними, в т.ч. небойовими, втратами серед особового складу 9 особливого мотострілецького полку морської піхоти (колишній 9 окремий мотострілецький полк, Новоазовськ) 1 АК, низьким рівнем морально-психологічного стану військовослужбовців та з огляду на важливість заходів щодо підготовки морської десантної операції, військовим керівництвом Росії створена спеціальна комісія для вивчення ситуації в полку та наведення ладу.

Встановлено, що Генеральним штабом ЗС РФ відповідальним за роботу комісії призначено генерала Калганова

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення