У п'ятницю, 15 січня проросійські терористи із так званої "ЛНР" збили один з безпілотників спостерігачів ОБСЄ. Про це повідомив в ході прес-конференції в Донецьку перший заступник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг.
Це сталося в Луганській області над полігоном так званої ЛНР. Я звернуся до керівництва ЛНР з питанням про те, хто відповідає за те, що по нашому безпілотнику стріляли,— підкреслив Хуг.
Він також зазначив, що бойовики продовжують перешкоджати роботі спостерігачів місії на підконтрольних їм територіях і навів кілька випадків перешкоджання роботі місії в останні дні.
Зокрема Хуг нагадав, що в Горлівці під прицілом зброї бойовиків спостерігачів змусили лягти на землю
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22