У так званій "ДНР" серед бойовиків танкового батальйону "Дизель" спалахнула епідемія гострого респіраторного захворювання.
Про це пише видання Тиждень, посилаючись на свої джерела у штабі АТО.
Деякі бойовики бунтують, самовільно залишають свою військову частину й більше не повертаються.
"Більше половини особового складу хворі, командир не випускає, медикаментів немає", – розповіло джерело.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55