Бомбардувальники США знову пролетіли над Україною і попрямували в сторону Криму (фото)

Вперше американські бомбардувальники США пролетіли над Україною ще в травні. Тепер вони це будуть робити на регулярній основі в супроводі українських літаків.

Про це повідомляє командування Повітряних сил ЗСУ в Facebook.

"Сьогодні, 14 вересня, у супроводі винищувачів Повітряних Сил Збройних Сил України, три стратегічні бомбардувальники ВПС США В-52Н знову в повітряному просторі України. В-52 під прикриттям українських винищувачів взяли курс в акваторію Чорного моря для спільних дій з країнами-партнерами у сфері колективної безпеки", – йдеться в повідомленні.

Військові зазначили, що такі патрулювання матимуть регулярний характер, адже місії В-52 в українському небі є частиною давно запланованого розгортання шести B-52 на авіабазі в Великобританії.

"Екіпажі B-52 забезпечують можливості колективної оборони для США, союзників по НАТО і партнерів, а також стратегічні та оперативні можливості для стримування Росії. Стратегічні партнери України в черговий раз натякають російському керівництву, що не залишать Україну наодинці та не дадуть перетворити Чорне та Азовське моря у внутрішні "озера" РФ", – заявили в Повітряних силах ЗСУ.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення