Борги по зарплаті: у Харкові працівники заводу "Електроважмаш" влаштували страйк (фото)

У Харкові 22 червня проходить акція протесту працівників заводу "Електроважмаш", які вимагають від керівництва підприємства виплатити борги по заробітній платі. За словами учасників акції протесту, ще рік тому було все добре, однак зараз підприємство на межі банкрутства. Про це повідомляє "Вечірній Харків".

За словами протестувальників, кризова ситуація почала відчуватися в грудні минулого року, коли крім заборгованості перед співробітниками, також почала накопичуватися заборгованість за електропостачання, в зв'язку з чим підприємство повідомили про відключення від електромережі.

"Зверталися до Кучера (Олексій Кучер - голова Харківської обласної державної адміністрації - ред.), щоб в адміністрації якось втрутилися і вирішили ситуацію. Однак в ХОДА лише написали якісь листи до Офісу президента і в Кабмін. Півроку минуло й тиша. Але ж ми - державне підприємство", - розповів один з учасників акції .

"Електроважмаш" - провідне державне підприємство України з розробки та виробництва турбо- і гідрогенераторів, великих електричних машин постійного струму, єдиний в Україні постачальник комплектного електрообладнання для залізничного та міського електротранспорту.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення