Брати-близнюки з України здійснили подвійний суїцид у Підмосков'ї Російської Федерації. Про це повідомляє новинний Telegram-канал Mash
"Роман і Сергій Грінченко приїхали з України на заробітки. За попередньою інформацією, їм не виплачували зарплату, у чоловіків були великі проблеми з грошима. Це і стало причиною самогубства. Грінченки повісилися в селищі Рівки - в лісі, прямо на деревах", - сказано в повідомленні.
За інформацією каналу, в четвер тіла братів знайшли місцеві жителі, точні обставини події з'ясовують слідчі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55