Під час поліцейського рейду у Ріо-де-Жанейро, де незабаром відбудеться відкриття Олімпійських ігор, в одному з будинків центрального району Лапа було знайдено і вилучено 93 пакетики з кокаїном, які мали логотип Олімпіади-2016.

Про це пише The Sun з посиланням на місцеву поліцію.
На пакетиках, крім напису "Ріо 2016", також є попередження про те, що наркотики "необхідно тримати подалі від дітей".
Як повідомлялося раніше, Пан Гі Мун оголосив всесвітнє перемир'я на час Олімпіади.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55