Британська поліція допитала 10-річного школяра через помилку в диктанті

 BBC

Британська поліція допитала 10-річного школяра з мусульманської сім'ї, який помилково написав у диктанті, що живе в "будинку терористів". Про це повідомила корпорація "Бі-бі-сі". Інцидент стався ще на початку грудня минулого року в графстві Ланкашир.

Повідомляється, що учень допустив помилку, коли вчитель диктував текст про проживанні в будинку "рядової забудови" (terraced house).

Тим не менш, письмова згадка школярем "терористів" не пройшла непоміченою, і вже на наступний день до нього додому прийшли поліцейські.

Як повідомили в правоохоронних органах Ланкаширу, правоохоронці прибули для отримання роз'яснень разом з працівниками соціальних служб. Після того як вдалося з'ясувати суть інциденту, поліцейські пішли, не роблячи подальших дій щодо цієї курйозної "справи". Тим не менш, родичі опинився під підозрою і не знайшли у цьому нічого смішного і тепер вимагають вибачень від школи та правоохоронних органів. В сім'ї учня навіть повідомили, що він тепер "боїться писати".

У свою чергу, в школі повідомили, що учитель діяв відповідно до закону про запобігання радикалізації молоді в навчальних закладах.

Починаючи з липня минулого року, педагоги зобов'язані повідомляти про підозрілу активность підлітків в поліцію, яка в кожному конкретному випадку приймає відповідне процесуальне рішення.

За даними влади Сполученого Королівства, в даний час у лавах терористичного угруповання "Ісламська держава" воюють не менше 850 британців. Більшість тих, хто відправився в Ірак і Сирію складають вихідці з Азії, які нещодавно прийняли іслам, а також іммігранти з Північної Африки. Крім цього, останнім часом серед них стає все більше молодих мусульман, які народилися у Великобританії і вже тут потрапили під вплив радикальних проповідників.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення