Британським винищувачам дозволили збивати літаки РФ над Іраком - ЗМІ

Літаки королівських військово-повітряних сил Британії зможуть збивати військові літаки РФ над Іраком у випадку загрози. Про це повідомляє Times з посиланням на джерела у міністерстві оборони країни.

Як пише видання, британські "Торнадо" оснастять ракетами класу "повітря-повітря" для того, щоб збивати військові літаки РФ, якщо від них надходитиме загроза.Раніше "Торнадо", які беруть участь у бомбардуванні об'єктів "Ісламської держави" в Іраку, були оснащені лише бомбами з супутниковим наведенням.

"Але протягом останнього тижня ситуація змінилася. Ми повинні реагувати відповідним чином", - сказав представник Міноборони Британії.Три члена кабінету міністрів також заявили виданню, що російський літак, швидше за все, буде збитий турками, якщо росіяни продовжать порушувати повітряний простір Туреччини. Ще один представник Міноборони сказав, що Великобританія буде готова також збити російський літак, який увійде в повітряний простір країни та відмовиться його покинути.

Військове джерело також повідомило виданню, що немає жодних розвідувальних даних, які б свідчили про те, що російські літаки будуть орієнтовані на винищувачі НАТО.Проте, за його словами, необхідно бути готовими до будь-яких несподіванок.Як повідомлялося, літаки очолюваної США коаліції, які завдають удари по бойовикам-ісламістам в Сирії, як мінімум один раз за останні шість днів змінювали курс, щоб уникнути контакту з російськими літаками

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення