У мережі з'явились моторошні фото із Бережанської лікарні. Фото жахливого стану лікарні місцеві жителі опублікували у соціальних мережах.
На фотографіях видно, як на стінах облізла штукатурка, поламані сходи, а повсюди бруд та антисанітарія.
Крім того, люди ходять у бахілах по лікарні, однак викинути їх можна у паперову коробку, а урни для відходів в лікарні просто немає.



18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55