У Житомирі на Покровській випадкова перехожа, вигулюючи собаку, знайшла у листі біля сміттєвих баків новонародженого хлопчика. Про це спершу написало "Суспільне Житомир", згодом у поліції повідомили, що встановили матір залишеного на вулиці немовляти.
Стан хлопчика - задовільний, малюка продовжують дообстежувати.
Лікарі кажуть, що він народився доношеним, вага - 3200 г. На момент виявлення був брудний, обвитий пуповиною, температура тіла сягала лише 24 градуси, тож в першу чергу його відігріли. Немовля називають Тимофій.
Матері, яка народила та залишила дитину, загрожує термін увʼязнення від 3 до 8 років.
Правоохоронці опрацювали записи з камер відеоспостереження неподалік місця події, опитали можливих свідків, провели низку інших розшукових заходів та встановили, що дитину народила 15-річна житомирянка.
Нині в родині дівчини працюють ювенальні поліцейські. У межах досудового розслідування заплановано низку експертних досліджень, у тому числі щодо психічного стану дівчини, а також встановлення батька дитини.
Нині немовля знаходиться в лікарні, медики оцінюють його стан як стабільний.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55