У російському місті Новосибірськ бухгалтер вкрала 2 млн руб. для того, щоб вилікувати сина від прищів. Про це повідомляє канал Mash

"Пам'ятаєте, в класі завжди є хлопець з прищами, який не подобається дівчаткам? Денис був саме таким хлопцем. Його мама Надія Васищева дуже хвилювалася за чадо. Креми, лосьйони, народні засоби - нічого не допомагало. Пацану загрожувало закінчити школу незайманим, і мама- бухгалтер ліцею, пішла на крайні міри: стала підробляти документи про зарплату",-йдеться у повідомленні
На допиті розповіла, що на лікування сина витратила з 2016 по 2019 рік, близько двох мільонів рублів. Суд засудив жінку на три роки умовно. Сина від прищів вилікувала, і тепер у нього є подружка.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00