​Буковину затопило через тривалі зливи (фото)

У Чернівецькій області протягом 13-14 червня після сильних злив затопило кілька сіл. Про це повідомляє прес-служба ДСНС регіону.

У селі Петраші Путильського району внаслідок опадів стався різкий підйом рівня води в річці Черемош, що призвело до виходу води з русла річки на автодорогу регіонального значення, протяжність підтопленої автодороги становить близько 200 м.

Також в селі Дихтинець стався підмив дорожнього покриття на автодорозі територіального значення.

Через негоду підтопило будівлі в селах Розтоки, Дихтинець, Ізюма, Мариничі (підтоплено 24 житлових будинки, 66 господарських будівель, 101 присадибна ділянка, 69 підвалів будинків).

Також річка Черемош піднялася в межах села Слобода Банилів Вижницького району, що призвело до виходу води на ділянку приватного домогосподарства, землі запасу селищної ради, три присадибних земельних ділянки.

В результаті проходження дощового паводка на річці Прут стався вихід води на низько розташовану заплаву і частково на автодорогу сполученням між населеними пунктами Маршинці Новоселицького району і Лунка Герцаївського району. У зв'язку з цим було закрито рух через тимчасовий технологічний міст в селі Лунка Герцаївського району.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення